Genel

Alsancak Lenovo Servisi

Alsancak Lenovo Servisi marka notebook (laptop) bilgisayarlarınızın donanım, yazılım ve yedek parça desteği ile İzmir il sınırlarında ikamet eden müşterilerimize yerinde Yeşilyurt Lenovo Servis hizmeti dahilinde Hızlı ve Güvenli Destek sağlamaktayız. Dilerseniz merkez Çankaya Lenovo teknik servis adresimizden elden de teslim alabilirsiniz. Lenovo Servisi Destek İrtibat numarlarımızdan 0543 455 02 02  7 Gün 24 Saat Lenovo Teknik Servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınız bizim için değerli bu bilinçle size Lenovo Teknik Servis olarak İzmirin Her Yerine 60 Dk da Araçlı Teknik Servis Personeli Gönderiyoruz…

LENOVO LAPTOP TEKNİK SERVİS OLARAK İZMİRİN HER YERİNE 60 DKDA ARAÇLI TEKNİK SERVİS PERSONELİ GÖNDERİYORUZ

0 232 450 02 02

0543 455 02 02

 

Alsancak lenovo servisi Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza birçok elektronik ve teknolojik aletler girmiştir. Hayatımıza giren teknolojik ürünlerin bakım ve onarım ise oldukça önemli olduğu için sizlere Lenovo Servis İzmir firması olarak en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Firmamız sizlere birçok geniş alanda bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır. Donma sorunları, hardisk değişimi, format atmak, klavye değişimi, upgrade hizmeti, mavi ekran sorunu gibi birçok cihazınızda yaşanan sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojik cihazların uzun süreli kaliteli bir şekilde kullanılması oldukça önemlidir.

Lenovo Servis Telefon İrtibat Numaralarımız
0 232 450 02 02 – 0 543 455 02 02

 

Notebook Adaptör

Lenovo Adaptör

İzmir lenovo servisi Notebooklarınızın bozulan adaptörünü değişimini ve tamirini uzman ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Lenovo Servis İzmir firması olarak sizlere lenovo adaptör için en kaliteli hizmeti sağlamayı amaçlamaktayız.

Adaptörler notebookların çalışması ve açılması için en önemli cihazlardır. Yıllarca kullanım sebebi ile eskiyebilir, kablosu kopabilir ve ya yanabilir. Adaptörlerin notebookunuza daha ciddi sorunlar yaşatmasına engel olabilmek için adaptörlerinizde bir sorun fark ettiğiniz an firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Notebook Anakart Tamiri Nasıl Yapılır?

Notebook Tamiri Bilgisayarları düşürme, sıvı dökme, herhangi bir darbe alması gibi birçok sebeple notebook anakartları sorun yaşamaktadır. Notebook anakart ise genel olarak bilgisayarın anakartının değiştirilmesi ile gerçekleşmektedir.

Notebook bilgisayarlar minimal olmasından ve her yere taşınabilmesinden dolayı en çok tercih edilen elektronik cihazlar arasındadır. Bir notebook bilgisayarının kaliteli bir şekilde çalışabilmesi için anakartının kaliteli ve sağlam olması gerekir.

 

Ekran Değişimi Hizmeti

Alsancak Lenovo Servisi, İzmir firması olarak her markaya ait notebook bilgisayarlarınızın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız tarafından özellikle notebook LCD ekran değişimi hizmetlerimiz notebook bilgisayarlarınızın markasına özel olarak şekilde yapılmaktadır.

Notebook bilgisayarların LCD ekranları darbe, düşürme, sıvı dökme gibi sebeplerle ve ya daha derin olan anakartının yanması ile de birçok sorun yaşayabilmektedir. Firmamız tarafından en kaliteli LCD ekranlar ile notebook bilgisayarlarınızın ekranlarını değiştirmekteyiz. Notebook LCD ekran değişimi hizmetlerinin nasıl yapıldığı ve fiyatları konusunu buradaki yazımızda sizler için derledik.

 

LENOVO NOTBOOK KLAVYE

LENOVO İZMİR TEKNİK SERVİSİ

Lenovo Notebook klavye, çeşitli etkenlerden arıza verebilir. Bunların büyük bir çoğunluğu kullanıcı hatasıdır. Odadaki nemin yüksek olması zamanla tuş takımı aralarında sıvı toplanmasına neden olabilir. Buna engel olabilmek ve daha önce fark etmek pek mümkün olmamaktadır. Lenovo Notebook’unuzu sürekli nemli ortamlarda bulundurmayın.

Lenovo Notebook Klavye nin diğer bozulma nedeni ve doğrusu arıza nedenleri arasında en fazla karşılaşılan neden ise direkt sıvı temasıdır. Genelde bu durumla karşılaşan kullanıcılar kurutma makinesi vb cihazlar yardımı ile kurutma telaşına düşmektedir. Yanlış bir harekettir çünkü sıvı çoktan tuş takımının alt tarafına ilerlemiştir. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey Lenovo Dizüstü Bilgisayarınızın bataryasını çıkartıp bilgisayarı ters çevirip üçgen formunda 24 saat bekletmek olacaktır. Bu kesin bir çözüm değildir. Klavyeniz kurumaz, arıza verirse Lenovo Notebook Klavye Servisini aramanız yeterli olacaktır. Notebookunuz adresinizden alınır onarıldıktan sonra tekrar adresinize teslim edilir.

Bir diğer kullanıcı hatası ise klavyenin üzerinde herhangi bir şey yemektir. İlk başta arıza vermese de zamanla yediklerinizin kırıntıları tuşların arasına kaçacaktır. Bu durumu fark ettiğinizde elektrik süpürgesi vb. çekim kuvvetli herhangi bir cihazla kırıntıları toplamaya çalışmayın. Tuş takımının komple temizliği daha faydalı ve daha güvenli bir çözüm olacaktır. Lenovo Teknik servisi olarak bilgisayarınızın klavyesini titizlikle temizlemekteyiz. Klavyeniz yerinden itina ile sökülür, klavyenin altındaki veri aktarımını sağlayan film kablo titizlikle çıkarıldıktan sonra temizliği yapılır. Tek yapmanız gereken Lenovo Notebook Servisi ni aramak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button